Ana Sayfa1

[rev_slider_vc alias=”main-home”]

Avukat Volkan İSET

Artı hukuk bürosu kurucu ortağı Av.Volkan İSET, öncelikle adaletin sağlanmasının toplumun ve demokrasinin temeli olduğu bilinciyle, hukuk devleti ve T.C yasaları çerçevesinde, kutsal savunma hakkının en etkin ve hızlı şekilde kullanılmasını amaçlamaktadır. Avukatlık mesleğini sürdürürken, mesleğinin ciddiyetinin ve vakarının gerektirdiği özen ve dikkat içerisinde, müvekkillerine hizmet vermeye çalışan Avukat, ofis kadrosundaki diğer tüm meslektaşlarıyla görev paylaşımını ön planda tutarak mesleğini sürdürmektedir.

Avukatlık kanunu hükümleri çerçevesinde oluşturulan iş bu web sitesi, bilgilendirme ve paylaşım amaçlı olup, Türkiye’nin tüm avukatları olarak, Avukatlık mesleğinin sağladığı profesyonel hizmetlerden tam olarak yaralanabilmeniz için, hukuki ihtilaf ve problemlerinizin çözümünü BİR AVUKAT aracılığıyla sağlamaya çalışmanızı tavsiye ederiz.

Bu web sitesi telefon ile veya web sayfası üzerinden bilgilendirme ve hukuki hizmet vermemektedir. Avukatlık kanunu hükümleri gereğince reklam yasağı kriterleri sitede uygulanmakta olup, yayınlanan ve yayınlanacak makale ve hukuki görüşler bilgilendirme amaçlı olup, maddi ve hukuki hatalar hususunda hiçbir koşulda sorumluluk kabul edilmemektedir.