Hakkımda

volkanisetAv.Volkan İSET

Ankara Barosuna kayıtlı olarak 14701 sicil no’su ile Serbest Avukatlık Mesleğini sürdüren Avukat Volkan İSET, İlk öğrenimini Kızılcahamam ilçesinde, Orta ve lise öğrenimini Ankara Anadolu Lisesi-Almanca bölümünde tamamladıktan sonra, 1995 Yılında girdiği Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1999 yılında iyi derece ile mezun olarak yüksek öğrenimini tamamlamıştır.

Avukatlık stajını 2000 yılında Ankara Barosunda tamamlamış, 2001 yılında Banka ve Ticaret Araştırma Enstitüsü “ Sermaye Piyasası Hukuku” programında aldığı bir yıllık eğitim sonucunda lisansüstü eğitim sertifikası almaya hak kazanmıştır.

2001-2002 yılları arasında Almanya- Frankfurt am Main şehrindeki Prolingua Enstitüsünde Yüksek seviye Almanca (Oberstufe) dil diplomasını almış, 2002 yılında Johannnes Gutenberg Üniversitesi’nde Akademik Almanca eğitimini tamamlayarak, Avrupa birliği hukuku ve Alman Ticaret hukuku alanlarında pratiğe yönelik araştırmalar yapmıştır.

2003 yılında Ankara’da fiilen Serbest Avukatlığa başlayan Avukat Volkan İSET, halen mesleğini Ankara’da icra etmektedir.